30/07/2019

Rima ir John

VESTUVĖS

„Maloni ir profesionali, mes norejome paprastumo ir naturalumo be pagrazinimu, manau kad toks rezultatas ir buvo :) aciu “ Rima ir John

Ši istorija būtent apie tai. Tikrumas, nuoširdumas ir emocijų banga. Vis dažniau jaunieji prasitaria, jog netrokšta būti nulipę nuo žurnalo viršelio ir fotografijose jie nori matyti tokius, kokie yra. Tuomet fotografuoti taip gera. Vestuvių dieną vyksta tiek įdomių dalykų, kuriuos visus būtina išgyventi!

Į Babtyno Žemaitkiemio dvarą nuolat norisi sugrįžti vėl ir vėl. Jo aura - tobula. Nenugludintas, pilnas istorijų ir šiltų žmonių. Vestuvių planuotojos ir dekoratorės Pinjata merginos praktiškai vietinės. Net juokaujam, kad jos čia jaučiasi kaip namie. Ir galbūt kam tas žodis kaip. Santuokos ceremonijos vietą dažnai jaunieji pasirenka būtent čia. Rima ir John taip pat dvaro teritorijoje pasižadėjo vienas kitam.

Vis labiau populiarėja, jog santuokos ceremonijoje nebūtinai turi dalyvauti ir civilinės metrikacijos atstovas. Pamenu vestuvių šventę, kurią fotografavau prieš 6 metus. Dieną prieš jie susituokė civilinėje metrikacijoje, o ceremonija vyko jų tikrąją vestuvių dieną. Ceremoniją pravedė jiems artimi žmonės. Rimos ir John šventė taip pat buvo jautri ir jausminga. Žodžiai, ištarti garsiai vienas kitam girdint artimiausiems, dar labiau sustiprina.

Nebijokit būti kitokie ir švęskit taip kaip jaučia vidus!

Linkėjimai,
Jūsų Milda
Tam ta dam