f o t o g r a f ė
Milda Aukštkalnytė - Steponavičienė

Kaip aktorius jaučia jaudulį lipant į sceną, taip ir mane jis aplanko kiekvieną kartą kuriant portretus ir istorijas. Būsiu su fotografija tol, kol tai nedings.

Fotografuojant sutinku daug nuostabių žmonių. Kiekvienas iš Jūsų įkvepiate kurti toliau, nes pajutus grįžtamąjį ryšį, viskas tampa prasminga. Dalis manęs priklauso fotografijai. Gera daryti tai, kuo tiki ir galiausiai nudžiuginti kitus savo kūryba.

<...>

"Noras pažinti, kurti ir išsaugoti."

Dažniausiai užduodami klausimai

D.U.K

01.

Kaip vyksta komunikacija dėl fotosesijos?

Visų pirma aptariame kokio stiliaus fotosesijos norėsite. Asmeninei fotosesijai galiu rekomenduoti profesionalius visažistus ir stilistus. Dar prieš fotosesiją aptariame visas detales, jog jaustumėtės pilnai pasiruošę. Vestuvių fotosesijos vietos pasirenkamos atsižvelgiant į Jūsų įvaizdį. Jis bus romantiškas, o galbūt urbanistinis?

02.

Koks Jūsų fotografavimo stilius?

Vestuvių fotografijoje daugiausia vyrauja reportažinė fotografija. Dažniausiai jaunieji jaudinasi, jog jie nesugebės pozuoti, tačiau visada galiu nuraminti, jog nebūtina mokytis pozų ar kitaip stengtis. Svarbiausia išjausti tą dieną, o aš atrasiu gražiausią šviesą, emociją ar kompoziciją. Portreto fotografijoje taip pat fotografuoju tarp eilučių, atkreipiant dėmesį, jog viskas atrodytų estetiškai ir žavingai.

03.

Kaip atradote fotografiją?

Daug pagrindų ir žinių įgyjau asmeniškai ir fotografų bendruomenėje. Praktikos ir didelio užsidegimo išmokti daugiau dėka, fotografuoju profesionaliai. Ieškau įdomesnės šviesos, eksperimentuoju su kompozicija ir, žinoma, visa ko viršuje - emocijos ir tikri jausmai.

04.

Kiek laiko fotografuojate?

Fotografuoju jau devynis metus. Technika tik padeda įamžinti, tai ką matau. Esu ganėtinai smulkmeniška, todėl spalvos ir jų vientisumas istorijoje man labai svarbus.

Kūrybinės erdvės

Šioje erdvėje kuriu, retušuoju ir bendrauju. Vertinu darbą joje, nes čia galiu pilnai realizuoti save ir produktyviai leisti laiką.

Mild'a photography

HUB

Fotostudijoje Žalias kalnas įgyvendinu savo projektus. Čia kuriami portretai bei įvairūs komerciniai ar asmeniniai užsakymai.

Mild'a photography

Fotostudija