Laura ir Daniel

VESTUVĖS

Tik susitikus supratau, jog jų šventė bus nuoširdi, linksma ir pašėlusi, nes jie tuo spinduliavo. Nemeluosiu, taip ir buvo!

Viskas vyko Margio krante, Trakų rajone. Tik atvykus aptikau Daniel lyginantį sau marškinius ir visus svečius ramiai besiruošiančius su plačiomis šypsenom. Jaunikiui ruoštis padėjo vyriausias pabrolys. Taip, nuotykių net pasiruošime netrūksta. Pagalba užsidedant kaklaraištį itin vykusi. Laurai padėjo geriausia draugė Kristina. Gera buvo matyti tokį artimą ryšį tarp jų. Visada fotografuodama stengiuosi įamžinti tą tikrą bendravimą tarpusavyje toks, koks jis yra.

Dekoras, kurį sukūrė BB dizainas – tobulas. Gėlės, jų spalvos ir ta žaluma. Pamatysit, manau ir jūs liksit neabejingi. Laurą pasitiko ir palydėjo tėveliai. Ceremonija buvo labai graži ir linksma. Va taip atrodo du laimingi ir nuostabūs žmonės nusprendę sukurti šeimą!

Kadangi šventė vyko netoli Trakų, tai su svečiais atvykome pasigrožėti Trakų pilimi, o po to Užutrakio dvaru. Laura su Daniel atrodė itin elegantiškai. Emocijos tą dieną liejosi per kraštus.

Grįžus į šventės vietą pasitiko tėveliai, o po to linksmosios bendros nuotraukos. Vakarinė dalis – beprotiškai pašėlusi ir linksma. Laura ir Daniel – JŪS esate fantastiški žmonės! AČIŪ!

Linkėjimai,
Jūsų Milda